DJ LUKI

Mirė Se vini!

Ju pėrshendesim nga Zemra ne *Studio-Lulja-Dashuris*!
Me Dispunimin e juaj ju Argėton DJ-Luki ® dhe DJ tjera me Muzikė Tallava, Remixe ma popullore ne FLATCAST!
Kaloni mir, ne *Studio-Lulja-Dashuris*!

Oh kalle kalleee....

A esht e bukur - apo?


Ora